| sfdshsnsa a întrebat:

Salut, daca ma apuc de sala, si nu iau proteine, o sa se vada vreodata ceva calumea pe mine? sau fac degeaba? Nu vreau forta, vreau doar masa musculara, atat

5 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Da,se va cunoaste,chiar daca vei munci mai mult, dar asa e mai sanatos, nu e bine sa iei proteine.iti vei dezvolta toate fibrele de pe corp, si o sa ai mai multa forta.Trebuie sa iei si proteine sau steroizi, dar nu asa, in prostie.
Succes

| Cosmin86 a răspuns:

Da, normal, doar sa nu ai 3 mese pe zi. baga si tu 5-6 mese pe zi bogate in proteine ( carne, lapte, branza, oua ).

P.S. : odata cu masa musculara o sa faci si forta happy

| FlorinDiablo a răspuns:

Desi nu iti recomand insa daca vei face sala muschiul se va dezvolta maxim si fibrele musculare vor incepe sa se intensifice adica sa ai din ce ince mai multa forta, Dar ca sa ai masa musculara ia-ti proteine sau steroizi

| Crysis21 a răspuns:

Da, se va cunoaste daca antrenorul iti va spune cum sa iti lucrezi corect corpul. Am prieteni care fac asta. E drept ca trebuie sa muncesti mult mai mult, dar e mai sanatos

Răspuns utilizator avertizat