| d3nys5678 a întrebat:

Daca tin un fel de dieta ( mananc la scoala sandwichu, la 1-2 ce a facut de mancare dupa numai fructe, dupa ora 18 max un pahar de lapte) si fac sport (luni inot 1 ora jumate, marti fotbal 1 ora, joi fotbal 1 ora, vineri inot 1 ora jumate iar sambata 1 ora fotbal+ zilnici mai joc pe la bloc fotbal) am sanse sa slabesc cam 5kg pana in mai?big grin

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Ambitia e cea mai importanta
O sa reusesti cu siguranta sa slabesti
Mult Succes

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Da, slabesti
cel putin asta cred
oricum esti in crestere, nu te forta foarte rau doar daca nu e ceva drastic.
trebuie doar sa stii ce vrei, sa te abtii si sa nu mananci sub nici o forma ce vezi pe la colegi(chipsuri si alte porcarii)

| laptedetara a răspuns:

In principiu da....acuma depinde cat de mult mananci din ce spui tu acolo