| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, de cate ori poate fi remodelata proteza pentru box Armura?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu stiu, de mai multe ori clar.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu am auzit niciodata de ideea de remodelare a protezei. O modelezi o data si gata. Bine, sincera sa fiu, nici nu am incercat vreodata sa remodelez una si nici nu-mi dau seama de ce ai avea nevoie de asta...

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Pentru ca nu o faci bine din prima, se mai intampla.

Eu am remodelat-o pe a mea in apa clocotita de 3 ori, pana cand a stat cum trebuie.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu stiu, chiar n-am patit. Bine, nici n-am modelat 5000 de proteze, am folosit vreo 4 pana acum si presupun ca am avut noroc cu modelarea.

Mersi ca m-ai lamurit happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Eu prima data nu am modelat-o bine, nu statea fixa si la kickboxing cand expiram imi scuipam partenerul, ce naspa m-am simtit laughing)

Pana m-am dus la antrenor si l-am intrebat clar ce gresesc + am cumparat una mai buna.

Dar, ca sa fiu on-topic, se poate modela de mai multe ori.