| Stef29 a întrebat:

De curand m-am apucat de sala am cam 1 luna, sunt foarte multumit dar as vrea ceva care sa imi mareasca puterea si masa musculara asa ca m-am gandit sa iau xplode pliculete.Ma puteti ajuta? Cum trebuie sa le iau? Cand? Imi pot afecta sanatatea? Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. muschii se fac in ani de zile, cu multa mancare + suplimente, terminati cu ABERATII DE COPII MICI gen 1-2 luni

2. acasa pierzi vremea, intens = greutati mari si repetari putine. Un antrenament intens e SCURT. Poate el acasa NU ARE greutati mari ( haltere pentru genuflexiuni, discuri, etc. ) ca sa faca intens

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dauneaza mai bine continui fara chimicale si mananci mai mult asa masa musculara creste si o sa ai muschi mai mari.

| Cosmin86 a răspuns:

Iti recomand no-explode de la bsn. intr-adevar e de 4 ori mai scump, dar de 10 ori mai bun

| Danzell a răspuns:

Frate intr-o luna nu o sa arati ca swartzeneger (am exagerat da intelegi ideea laughing )

o sa vezi ca o sa fii asa cum vrei dupa inca o luna sau 2. poti sa incerci sa faci exercitii si acasa, mai intens

| Danzell a răspuns (pentru Cosmin86):

Improvizezi. cumperi niste bidoane de apa la 5L care au manere si ajustezi greutatea punand apa

| Cosmin86 a răspuns (pentru Danzell):

Ok, si cum improvizezi tu :

1. haltera pentru genuflexiuni
2. haltera sau ganterele pentru impins la piept pe plan inclinat ( acasa nici macar n-ai plan inclinat )
3. scripete
4. helcometru
5. presa pentru picioare
6. aparatul de flexii/extensii

cum le improvizezi si pe alea?

Terminati cu aberatiile voastre ca pui muschi cu niste amarate de bidoane de sticle, eu lucrez cu 35 kg / brat, ce sa fac cu 5 litri

| Cosmin86 a răspuns (pentru Danzell):

1. muschii se fac in ani de zile, cu multa mancare + suplimente, terminati cu ABERATII DE COPII MICI gen 1-2 luni

2. acasa pierzi vremea, intens = greutati mari si repetari putine. Un antrenament intens e SCURT. Poate el acasa NU ARE greutati mari ( haltere pentru genuflexiuni, discuri, etc. ) ca sa faca intens

| fuzzer a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/Pachet-Masa-Musculara/

Acestea sunt cele mai bune.Nu,nu-ti fa griji, nu-ti afecteaza sanatatea.Gandeste-te ca mananci alimente ce contin proteine cum ar fi:carnea, oua etc. Exact asa sta treaba si cu aceste suplimente.Succes!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Xplode e bun, in afara faptului ca are gust de sapun, e destul de ieftin ca pret si se simte ca pompare.
Il iei cu 30 min pe stomacu gol

| Tribalm a răspuns:

No-explode de la bsn