| George1234543 a întrebat:

SALUT, de curând mi am luat proteza asta pentru rugby https://luposport.ro/rugby/167-proteza-protectie-mouth-g uard-viper.html dar nu cred ca am facut o cum trebuia, am lăsat-o vreo 30 de secunde in apa fierbinte, dupa am pus o in gura și-am strâns din Dinți, si s-a pus forma si pe partea de jos, dar la dinții din fata de sus am văzut ca nu s-a pus, am stricat proteza? Sau ii bine ce am facut, mai merge fiarta o data?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Da. Eu am facut-o de 4 ori pe a mea, pana mi-a iesit happy

Vezi cand o pui pe dinti, sa tragi aerul dintre ea si dinti, atunci cand o tii cu mainile apasata pe gingie. Eu asta nu faceam.