| LuCyAn_4180 a întrebat:

Salut deci am si eu o problema! Merg la lasa de cam 3 luni aproape si se vad toate grupele de muschi ca s-au dezvoltat dar faza e ca am cam neglijat abdomenul si cam am si un strat de grasime pe burta o fi de la proteine am luat 2 saptamani si 3 zile GFX-8 2 portii pe zi! Si nu stiu cum sa fac sa scap de stratul de grasime sau de ce l-am luat ca am tras din greu in fiecare zi mai putin abdomenu asta e adevarat cum as putea sa dau jos stratu de grasime! Multumesc! Dau funda xD!

Răspuns Câştigător
| ionutzu94 a răspuns:

Eu iti sugerez sa faci programul asta http://www.220.ro/sport/Cel-Mai-Bun-Program-De-Abdomene/uSrvSwX3gN/ si daca esti la bloc incearca sa alergi pe scari in sus cateva minute pe zi si o sa vezi ca in vreo luna o sa se vada rezultate

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Exercitii cardio ai facut in timpul asta? Daca nu, pune mana si aleargawinking
E ok daca alergi si 3 km de 3 sau 4 ori pe saptamana, si mai e posibil sa te fi ingrasat si de la suplimentele alea, pentru ca muschii se hranesc cu proteine si alte alea, dar cand muschii ajung la saturatie si nu mai absorb ce le dai tu, se pune pe tine, adica pe burta, picioare, etc etc happy

| klau95 a răspuns:

Poi nu prea ai rabdare dar te sfatuiesc sa nu mai iei proteine sti si dc? pentru ca daca te lasi de atrenament ti se lasa piela...nu ignora ca este adevarat.
Eu zic ca cel mai bine este sa mananci natural:) cat despre abdomen poate sa fie si de la mancare eu zic fara lene, vointa sa ai si bagi vreo 4-6 serii de abdomene :P multe dac vrei si de mai multe feluri aica: --> http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| tybycool a răspuns:

Abdomene si daca ti-e lene sa alergi pune ti o kurea cu karne si dai drumull la niste kainni si o sa slabestilaughing

| LuCyAn_4180 explică:

Nu am facut exercitii de cardio dar urmez un exercitiu acel de 8 minute pentru un abdomen perfect! sper sa dea rezultate eu stiu trag mai tare si la lasa si ma apuc si de alergat eu asa mai joc un fotbal cu prietenii si faza e ca proteinele acelea de umbla in burta pe moment... dar dimineata se vad patratelele dar totusi nu asa bine definete adica stratul de grasime este nu stiu ce sa mai zic sad!

| LuCyAn_4180 explică:

Da am inceput sa bag abdomene si o sa ma apuc si serios de alergat sper sa dea rezultate si cat despre proteine nu stiu ce sa zic am luat o dat si in acest timp am tras si acum trag natural deci... cred ca e bine si am luat GFX-8 cum am mai zis cred ca sunt ceva de calitate!