| Castielo a întrebat:

Dintre cei care au facut Karate, Kickboxing, MMA si au avut probleme cu flexibilitatea este careva pe aici? Am probleme mari cu high kick, abia pot sa ridic piciorul putin si de cateva zile cred ca am facut si vreo intindere ceva. Ma dor muschii inghinali cand incerc sa ridic piciorul, stiti vreo metoda pentrut refacere mai rapida si sa scap de durere?

Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

Hei! e doar o chestie temporara..de frexibilitatehappyiti sugerez sa faci o pauza mica si sa nu te fortezi, apoi casa iti mai dai drumul incearca sfoara spagatul etc si o sa vezi ca iti dai drumul cu timpul si nu o sa mai ai problemahappyhappyhappy
eu am facut karate
p.s. sunt fata
bafta

| Castielo explică (pentru BlackBVB):

Sa speram ca o sa-mi treaca repede. Ma doare sufletul cand ma gandesc ca luni am antrenament laughing

| BlackBVB a răspuns (pentru Castielo):

Stiu cum e...ma doare cand ma gandesc