| Corsi a întrebat:

Salut e ceva rau sau e bine daca la sfarsitul fiecarui antrenament de masa musculară (4 zile săptămânal) fac si 10-20 minute cardio? Niste exercitii si putina bicicleta?

Răspuns Câştigător
| MarcelPop2 a răspuns:

E bine ..Nu.i nimic rău.în felul ăsta poți slăbi si îndepărta țesutul adipos de pe tine si in locul acestui țesut sa apară mușchii mult doriți.fa cu mare încredere. sper ca te.am ajutat..si sa iei in seama și alimentația ..contează mult

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Care e scopul tau? Daca ai alimentatia adecvata nu se va întâmpla nimic.