| VadChestiiCiudate a întrebat:

E normal ca dupa fiecare antrenament la piept, a doua zi, sa am febra musculara? Eu fac mereu seturi pana la epuizare. Cam intre 8-12 repetari bench press. Ar trebui sa o las mai moale?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Febra musculara = antrenament bine facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca este normal. Fa-ti antrenamentul in functie de cum te simti, cum observi ca te dezvolta cel mai bine, si in ultimul rand, nu dupa cum iti zice unu` si altul ca ar crede el ca e mai bine pentru tine! Tu stii cel mai bine ce exercitii te lucra la maxim si in ce maniera sa le executi. Spor(t)!