| 44mon a întrebat:

Salut! E pe aici vreun practicant de yoga? Imi poate oferi mai multe detalii legate de avantajele si dezavantajele placticarii acestei practici? Pe langa asta, de ce unele persoane considera ca yoga e un pacat? Mi se pare ceva fara noima, si eu oricum nu prea vreau sa cred in "pacate".

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Placticarii acestei practici.1. De obicei practicanții de Yoga din zona noastră se rezumă la Hatha Yoga, care este o gimnastică. Doctrina Yoga este mai complexă și ai nevoie de un maestru. 2. Fiindcă sunt spălați la creier de religiile pe care le practică.

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Cunoști oameni valoroși peste câțiva ani se cerne pleava și la nivelul avansați ajungi să ai parte doar de medici oameni deștepti deosebiți, in afara faptului că te ajută să îti refaci carma și să trăiești o viață mai curată