| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa stiu si eu care sunt avantajele si dezavantajele dintre o imprimanta inkjet si una cu laser pe langa actualitate...

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cele inkjet au pretul de partea lor, in schimb cele cu laser au : viteza, cost de intretinere mai mic, autonomie mai mare, etc.

| Zenithf a răspuns:

Din cate stiu eu, imprimantele inkjet sunt cele mai ieftine, dar cartusele de la ele sunt cele mai scumpe si in plus se uzeaza mai repede decat celelalte tipuri de imprimante, deci vor avea nevoie de piese de schimb si de service mult mai des decat celelalte.

| Elisa a răspuns:

Cauta pe net si ai sa gasesti. Bafta.