| GoldCookiez a întrebat:

eu fac acasa alea 8 min abs +gantere flotari si alte abdomene am 14 ani 1.80 cm si 64 kg cam de cate ori pe saptamana sa fac acest program eu il fac in fiecare zi straight face.

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

De cel putin 3 ori pe saptamana, dar nu de mai mult de 5 ori ca apoi intervine supraantrenamentul. Sper ca ti.am fost de ajutor.

| Ideea a răspuns:

4 ori pe saptamana. Faci mai mult apare durere musculara. Dupa ce faci se vede ca esti om sportiv, as fi vrut si eu asa.
Bafta.

| Anonim123321 a răspuns:

De 3 ori pe saptamana, daca faci in fiecare zii nu se mai numeste antrenament pentru masa muscultara ci pentru rezistenta, Bft la munca!

| GoldCookiez explică:

Am auzit ca trebuie sa il fac gen: luni abdomen marti:maini miercuri:piept apoi la fel joi vineri sambata si duminica pauza happy

| klau95 a răspuns (pentru GoldCookiez):

Asta la sala deoarece ridici greutati foarte grele si trebuie sa aiba timp grupele musculare sa se refaca de la febra musculara.Fa in fiecare zi daca nu faci febra musculara.
Si descrie si tu programu daca vrei cate serii, repetarii, cate kg is gantarele etc. sa te corectez daca e bun.

| GoldCookiez explică (pentru klau95):

Pentru klaw95 imi poti da 1 idul pe mesaj ca eu am statut junior si nu pot sa dau!