| Stoica_Paul_1996_csBA a întrebat:

Salut, eu în ultima vreme am cam realizat că sunt puțin mai mult grăsuț, si m-am enervat eu si nu am mâncat 3 zile decât la amiază și am zis că făcând asta nu e bine deloc, m-am documentat cum pot slabi într-un mod eficient si totuși rapid, dar am găsit doar diete stupide, colegii îmi umplu capu de prostii, unu zice asa si altul ca nu e bun asa, ci fa asa, faza e ca stau si la camin, si nu prea am timp de ieșit pe afara, nuștiu, poate mă puteți ajuta, ceva sfaturi, diete orice e bine venit, mulțumesc
Dau funda

2 răspunsuri:
| 1Me9 a răspuns:

Eh, inseamna ca inca esti micut.Nu conteaza daca esti gras, daca te simti bine in pielea ta, este destul de okay.DA, stiu, fetele...
Eiiii bine, fetele nu se uita doar la kg, ci si la față.
Daca tu chiar vrei sa slabesti, iti recomand dieta Ducan, e eficienta, alimentatie decenta, nu te face sa fii flamand (ba din contra) si multe altele.
FUNDA?!

| Mădălina_Iulia_1999_ZJZg a răspuns:

Nu e stres. Ar trebui sa te simti bine in pielea ta. Si ce daca x sau y sau z spun anumite lucruri?! Asta e constructia ta.
Sfat daca chiar vrei sa slabesti, mananca orice vrei tu pana la ora 6.00 pm, fara paine si bineinteles fara dulciuri, sucuri acidulate si alte alimente in natura sa distruga ce incerci sa faci