| Syntax a întrebat:

As dori si eu sa stiu ce exerciti pot face pentru marirea pieptului si abdomenului. Vreau sa stiu daca voi faceti aceste exerciti si daca sunteti siguri pe ele 100% si vreau sa vad efecte intr-un timp cat mai scurt, doar exercitiile vreau sa stiu decare sa fac si la ce interval de ore.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"vreau sa vad efecte intr-un timp cat mai scurt", mai bine abandonezi.

Muschii se fac in ANI DE ZILE.

Ce vrei tu sunt ABERATII DE COPII MICI ( care probabil au si doar 3-4 mese pe zi si vor muschi )

| Syntax explică (pentru Cosmin86):

Ba nu voiam sa zic in 2-3 zile straight face in 2-3 luni macar sa se vada putin de tot un contur la abdomen.Asa ca numai comenta daca nu ai ceva bun de zis.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Syntax):

Pai ce sa zic bun cand vrei "cat mai scurt"

du-te la sala si fa-ti o alimentatie speciala, cum fac TOTI care au rezultate