| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fac antrenament de forță, când e bine sa fac cu flexoarele, după fiecare set de repetări cu gantera iar apoi sa iau pauză, sau sa fac separat? Și cum sa fac, sa fac multe sau mai puține, sunt destul de ușoare pentru minez și mă descurc sa fac la fiecare set terminat vreo 50-60, acest număr scade după fiecare serie că devine mai greu, dar ce vreau sa spun e că sa fac mai puține dar mereu egale? Adică să fac 20 în continuu dar sa nu mai scad din ele, pentru că la un moment dat, tot o sa simt...

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Ia-ti alte flexoare mai puternice, daca poti sa faci 50-60, deja nu te stimuleaza suficient.

| RxTx a răspuns:

Eu recomand masaj thailandez