| Rauuul a întrebat:

Fac "culturism" de putin timp si pana acum nu am luat suplimente (doar asa cate un baton proteic), iar acum m-am gandit sa imi iau http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=68&cID=116&dI D=0&bID=0. Ce parere aveti? Are ceva daca iau pentru inceput creatina? Avand in vedere ca are si carbo eu cred ca e destul de ok. Dar intrebarea e cea de mai sus.(are ceva daca iau creatina pentru inceput?) Multumesc.
P.S. nu vreau raspunsuri gen "e de calitate naspa,alege ceva de la dymatize, muscletech... etc

4 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Mai bine cumpara un Gfx-8 de la Pro Nutrition.Este mult mai bun decat acel produs plus ca si el contine creatina(gfx-8).Nu are nimic daca iei creatina dar cel mai bine ar fi sa incepi cu un Gfx-8! Il recomand deoarece si eu l-am folosit si il folosesc si am rezultate destul de bune cu el! Este cel mai bun gainer din gama Pro Nutrition!

| Hades98 a răspuns:

Un sfat : Lasate de culturism.

Toti va umflati cu medicamente si tot felul de prostii nu stiti de antrenament intes si o viata sanatoasa!

Heh..Praf!

| cristi1505 a răspuns (pentru Hades98):

Du-te si culcate ca nu ai nicio treaba cu acest sport! Se numec suplimente iar ele se gasesc si in alimente.Suplimentele au fost inventate cu scopul de a te sustine in procesul de crestere fara a-ti dauna! Nu le mai confundati cu steroizii!

| BestDrugs a răspuns:

Primele 2-3 saptamani poti incepe sa iei creatina iar apoi poti trece la xplode sau daca ai un buget mai mare gfx.