| EzekelAlex a întrebat:

Salut, fac de 1 an sala si cresterea a fost extrem de mică si mai ales ca nu am genetic foarte bună as vrea sa ma apuc sa iau Probolan 50 care ajuta la cresterea masei musculare si a penisului din ce am auzit dar nu stiu mai exact daca e adevarat si nu as vrea sa mi se întâmple ceva rau cu organismul sau penisul... ma puteti ajuta cu un sfat? Tot citesc pareri ca sunt si nu sunt stero si nu stiu ce sa mai cred

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ideea e asa, daca tu progresezi prost e clar ca faci ceva gresit. Si cand o sa iei stero (chiar si injectabili), tu TOT o sa faci acel ceva gresit si o sa cresti prost.
Stero NU sunt ca sa-ti corecteze tie greselile.

Spre exemplu, anul asta in care ai facut sala, cate fripturi ai mancat pe zi? Minim 3?

| EzekelAlex explică (pentru Cosmin86):

Ideea e ca fac sala cu băieti care au multa vechime in spate si arata fenomenal si ma ajuta si da le fac bine dar zic chestia cu geneticul pentru ca toti din familia mea sunt slabi in brate.Nu pot sa mănânc 3 fripturi pe zi pentru ca ma stric la stomac si nici nu pot mi se duce pofta si mi se face scârbă daca mănânc de 3 ori pe zi friptura

| Cosmin86 a răspuns (pentru EzekelAlex):

Vezi? Asta e problema, mananci putin. Am mancat si 6 fripturi intr-o zi happy

Dimineata: oua, carne, masline, branza, etc.

Ora 11: piept de pui cu orez

ora 13: porc/vita + cartofi si salata

ora 16: migdale/nuci/caju sau fructa

ora 19: piept de pui cu orez

ora 21: peste (somon pe gratar) cu ciuperci spre exemplu.

Cam asa ar trebui sa arate alimentatia ta.

Daca te strici la stomac de la 3 fripturi amarate, mai bine te lasi de sala si te apuci de sah/table/ceva mai potrivit pentru cineva asa sensibil ca tine.

| EzekelAlex explică (pentru Cosmin86):

M am exprimat si eu gresit pentru ca nu ma stric la stomac dar nu mai pot sa ma duc la baie deloc si nu mai elimin nimic

| Cosmin86 a răspuns (pentru EzekelAlex):

Ai citit ce-am zis sus? Cam asa mananc eu. Eu sportiv mananca si mai multa.

Pai asta e unul din ROLURILE PRINCIPALE ale steroizilor, sa poti asimilar proteina din multa mancare!
Arnold lua stero ca sa poata manca 3 kg de carne pe zi! Asta se traduce si in 15-16 fripturi!

| siriusblack98 a răspuns:

Probolan este steroid. Nu vad de ce ti-ai risca sanatatea pentru niste masa musculara, sincer. Mai pui ca nici asa ieftin nu este. Apoi, cand te lasi de sport si de rotds, s-a dus si o buna parte din masa musculara. Ramai doar cu problemele de sanatate. In ce priveste cresterea penisului, sunt doar baliverne.