| flascu1 a întrebat:

Salut, fac de 3 luni sala si apoi am luat pauza de o luna si cev, m-am apucat iar de doua saptamani. Am 1, 75 si 63 kg. E bine sa bag
luni: piept si biceps
marti: picioare
miercuri: spate si triceps
joi: umeri si trapez
vine: pauza
Sambata iar picioare.
pun accent pe picioare. Si la alimentatie?

1 răspuns:
| Lupulalbastru a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FCZTrWWsL7w&list=UUBCRBGBeqB61-kXyJXU7R3A
Cat despre alimentatie iti recomand sa mananci multi carbohidrati de calitate,nu fast-food,ci paine de secara,orez brun, muslii, cereale integrale, cartofi, etc...Gasesti mai multe despre carbo pe goalgal