| GabrielAndrei21 a întrebat:

Salut. Fac piept si abdomen de 20 de zile, problema mea este ca nu se vad patratelele si nici pieptul, la abdomen doar apar 2-3 dungi rosii, dar dupa dispar si nu se mai vede nimic. Ce m-ati fatui sa fac?
(Am 14 ani)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Piept de pui?

| Cosmin86 a răspuns:

1. Cate fripturi mananci pe zi?
2. "20 de zile" = apa de ploaie, fa macar 3 ani (la sala, nu acasa, doar copiii pamapalai si firavi se antreneaza acasa) si o sa vezi schimbari

| AnastasiaK a răspuns:

Cand zici "fac piept si abdomen" te referi cumva (sper ca nu) la faptul ca faci flotari si abdomene?

| AnastasiaK a răspuns (pentru GabrielAndrei21):

Mă gândeam eu... faci aproape degeaba. Vezi răspunsul lui Cosmin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipic copiilor care cred ca daca merg cateva zile la sala in scurt timp vor semana cu Arnold.
Abdomenul se dezvolta cel mai greu si ai nevoie de ani si alimentatie corespunzatoare nu de zilele alea mentionate de tine care nu reprezinta nimic.
I-ati un antrenor daca vrei rezultate bune.