| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Fac sala de 4 luni si sunt in perioada de masa.
Mananc 5 mese pe zi, dar uneori ma fortez foarte tare sa mananc... imi puteti spune cam care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Incearca sa mananci cu cel putin o ora si ceva inainte de a merge la sala si cel putin o ora si ceva dupa ce ai fost la sala.Incearca sa schimbi putin mancarea, adauga multe vegetale si stai linistit dupa ce mananci.Nu manca niciodata pe fuga.

| cristif a răspuns:

Va opriti cand sunteti satuli! Degeaba bagati pana nu mai puteti... v-ati gandit cat asimileaza organismul vostru?

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Ai stomacu mic...atat poti tu manca, si eu ma fortez sa mananc ultimele bucati de carne, fiecare mananca cat poate.