| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Fac sala iar din aceasta cauza m-am lasat de fumat de jumatate de an.
Am o tigara electrica fara nicotina; are ceva daca fumez din ea?
Va rog sa-mi raspundeti cei care sunt in domeniu nu toate speciile adunate care si dau cu parerea aiurea. multumescbig grin

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Astepti sa iti raspunda cineva din domeniu? Adica vreun specialist in fumat sanatos? Sa fim seriosi, aici lumea isi da cu parerea, nu se fac expertize si alte asemenea.
Personal sunt convins ca o tigara electronica este mai putin daunatoarea decat o tigara din tutun, insa cu siguranta cel mai sanatos este sa nu fumezi deloc. Lichidul cu care iti reincarci tigara electronica evident contine arome si poate si alte chimicale, care cu siguranta nu au ce cauta prin plamani. Deci nu iti strica sa te lasi si de tigara electronica, ar trebui sa fie mai simplu decat de cea clasica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se vede ca esti o specie adunata,NU ARE NIMIC FRATE, ala e abur aromat, ca apa fiarta pe aragaz e un abur cu aroma de ce ai tu acolo, care sa iti inhibe instinctul de a baga "inculpatu" in gurawinking

deci fumeaza cu incredere si chiar e recomandat, dar ideea e sa nu te apuci de vreo tigara normala...

Răspuns utilizator avertizat