| Rauuul a întrebat:

Salut.Flotarile facute cu mainile departate sunt bune si pentru muschii dorsali?vreau raspuns urgent...

Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Sunt chiar recomandate, stiu sigur!

2 răspunsuri:
| Alex114 a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru dorsali sunt tractiunile la bara cu priza palma in fata si larga. flotarile cum spui tu sunt extraordinar de bune pentru pectorali si umeri

| Alex114 a răspuns:

Pentru dorsali cele mai bune sunt tractiunile cu priza larga si palmele in fata... flotari cum zici tu sunt fff bune pentru. pectorali si umeri