| AnAcondaaa a întrebat:

Salut vreau sa-mi spuneti ce trebuie sa cumpar sa am muschii mai mari dupa ce trag adica sa pun pe mine, trebuie sa cumpar :cretina sau proteine care sunt mai bune pentru cresterea masei musculare si muschii sa ramana permanenti daca trag in continuare raspuns urgent dau funda

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele, evident.

Dar intai pune-ti alimentatia la punct ( si proteinele din mancare tot proteine sunt, chiar mai importante decat produsele ), ca altfel dai banii degeaba pe suplimente.

Si de ce e "urgent"? Muschii oricum se fac in ani de zile, ai destul timp sa te documentezi despre ce trebuie sa faci.