| AlexDamacus a întrebat:

SAlut! Imi dati niste exercitii pentru "patratele"? Dau funda celor mai multe exercitii

6 răspunsuri:
| evostyle7 a răspuns:

Daca le faci pe toate din cartea de mate vor fi de ajuns sa iti umpli un caiet cu patratele. Good luck. big grin

| Barney a răspuns (pentru evostyle7):

Ce? Eu cred ca vorbeste despre abdomen.

| Anonim_6407 a răspuns (pentru evostyle7):

Daca te referi la "patratele" de pe abdomen, cele mai simple exercitii ar fi:abdomenele si extensile, facute zilnic in reprize de cate 30 de 3 ori, dau rezultate.Iar sala ar fi o alternativa mult mai minunatahappysucces

| Helen99 a răspuns (pentru evostyle7):

rolling on the floor