| alexcoman34 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste exerciti utile pentru biceps, triceps si antebrat? As vreau si eu sa pun ceva fibra pe mine laughing, nu pot merge la sala, deci vreau ceva ce pot face si acasa si care da rezultate.

Funda cel mai bun raspuns happy
PS: in momentul de fata iau si niste proteine...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite un program cardio+culturism +dieta atkins care o recomand personal + gantere de 10-15 kg doar esti barbat
http://adiograsime.ucoz.ro/
la inceput e greu apoi te vei simti asa bine crede-ma, proteine din alimentatie pai acolo si ce ai voie sa manci si ce nu

| lex79 a răspuns:

Incearca inotul

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! fa flotari si tractiuni happy
mai cauta pe youtube clipuri dar astea sunt cele mai bune happy

| VictorL a răspuns:

Bună, dacă ai android, windows phone sau IOS, încearcă aplicația Fitness Buddy, ai acolo +300 de exerciții pentru toate părțile corpului în varianta free.

| alexcoman34 explică (pentru VictorL):

Mersi pentru raspuns o sa descarc aplicatia happy.

| alex251 a răspuns:

Biceps:flexii alternative,flexii ciocan,flexii concentrate,flexii cu bara
Triceps:extensii inapoi, extensii din culcat, impins din culcat cu priza ingusta
antebrat:flexii inversate, flexii pentru incheieturi, flexii pentru incheieturi inversate