| Cristian0561 a întrebat:

Salut imi puteti zice niste exercitii cu gantera pentru biceps? am doar o gantera

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=4tIbpaazz2E
si eu fac astea, de 4 ori de 10 ori =3 seturii, eu primele le fac

3 răspunsuri:
| Cristian0561 explică:

Apropo mai am o intrebare, se poate face muschi si cu greutati mai mici? adica sa folosesc mai putine greutati dar sa fac mai multe repetari

| RAY a răspuns (pentru Cristian0561):

Desigur ca da,in fapt studiile arata faptul ca repetitile multe cu greutati mici cresc masa musculara si forta, daca le ridica corect, dupa o vreme bagi si greutati mari, in fapt ambele combinate sunt perfecte, baga culturism dupa ora 17