| Prototypul a întrebat:

Intrebare pentru fanii echipei Manchester united. Ce parere aveti despre cum a inceput campionatul? O infrangere si doua victorii chinuite.

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Destul de ok,adica joaca bine,apararea cam slabuta,si cam asa incepe united tot timpul,si in europa la fel, dar o sa-si revina, mai ales acum cu van persie, o sa fie golgheterul, angliei, si Manchester united o sa ia titlul!

| Prototypul explică (pentru SDC):

Asa e van persie e bun a marcat 3 goluri in ultimul meci. Sper si eu ca United sa ia titlul.

2 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

E normal pentru ca e inceput de campionat.Asa incep toate echipele, mai greu. Uita-te in Romania ca, Otelul marea campioana de acum 2 ani abia scapa de retrogradare.