| ZbarMario a întrebat:

Salut,la antrenamentul push pull legs, unde pot fi incluse și exercițiile pentru antebraț?

3 răspunsuri:
| Cheo0S a răspuns:

Poti sa le adaugi unde iti pofteste inima pentru ca nu e o grupa care te afecteaza asa tare.
Eu o adaug fie in zilele de picioare fie de impins, fie cand fac pauza. Daca iti alegi bine exercitiile nu prea are ce sa afecteze antebtatul oriunde l-ai Pune numai cand faci impinsuri ar trebui sa fie fresh.

Templatul push pull legs mi se pare dea dreptul prost, pentru ca nu ai cum sa te recuperezi asa repede la picioare dupa o Zi de pull(tras mai ales daca o faci si cum trebuie).
Mai bine iesi daca faci legs push pull sau pull push legs

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cheo0S):

Ce treaba au picioarele cu ziua de pull?

| CassiusAlexander a răspuns:

Pull