| Stef0 a întrebat:

Salut!
La liceul sportiv vin scouteri/echipe sa vadă jucatori?
Dacă merg la un liceu sportiv pot ajunge fotbalist profesionist?
Liceul sportiv Galati e un liceu bun?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești realmente bun, poți ajunge oriunde. Ești?

| ReddY25 a răspuns:

Bună întrebare

| MadalinDragos a răspuns:

Pentru a ajunge fotbalist prifesionist, trebuie sa te inscrii si sa frecventezi un Club de Fotbal de cat mai tanar posibil. De la liceu, nu poti ajunge fotbalist ci poate cel mai mult, un profesor de sport talentat.
Cluburile de fotbal cu asta se ocupa, descoperirea de talente in fotbal si antrenarea lor. Ei te pot ridica si tot ei te pot recomanda cand echipele cauta si ei fotbalisti buni cu talent si dedicati