| StarMD a întrebat:

Salut la toti! Ce ma sfatuiti sa fac ca sa cresc in masa muscularasi in greutate. Am inaltime:1.90, greutate:70 kg si varsta:16 ani.

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Te duci la sala, cu o alimentatie potrivita si cu un antrenament corect este perfect pentru tine.

| Syndre a răspuns:

Mânânci mult ȘI sănătos, proteină + carb și faci ceva sport. Încearcă să ai 5-6 mese pe zi, cu condiția să faci destul sport altfel te îngrași.

| CeVorbestiMa a răspuns:

Daca cresti in masa, automat devii mai greu...mergi la sala, fa-ti un program, antreneaza cat mai multe grupe de muschi pe saptamana, nu manca prostiiwinking