| TudorMontana a întrebat:

Salut, luna viitoare fac 15 ani si sufar de ginecomastie. Sunt un baiat inaltut, probabil ectomorf: 65kg, 1, 78 si fac sala de un an.
Sufar de ginecomastie de 2 ani si ceva, nu am luat nici un fel de supliment, din cate ma inteles ar trebui sa fi disparut deja de cateva luni, insa nimic.
Sunt sigur ca am ginecomastie si nu tesut adipost.
Ma gandesc ca unii ati mai trecut prin asa ceva. La endocrinolog am fost acum un an si a spus ca va trece de la sine (fix p***)
Sfaturi?

3 răspunsuri:
| TudorMontana explică:

Tin sa precizez ca doar sfarcul imi este umflat si am un fel de ''piatra'' de marimea uni monezi sub sfarc. Deci nu imi este intreg sanul umflat, doar sfarcul.

| Mirke a răspuns (pentru TudorMontana):

Te deranjeaza? sau cu ce te afecteaza? Fa in continuare Piept la sala ca sa arati mai bine lucrat si cu siguranta ca o sa atragi multe priviri la plaja!

| TudorMontana explică (pentru Mirke):

Ma cam deranjeaza deoarece imi sunt umflat sfarcurile destul de rau, in orice caz la plaja nu am probleme: Ma ciupesc de sfarc o data si isi revine, dar asa, fara sa-i fac nimic e foarte umflat.