| Nicu1035 a întrebat:

M-am apucat sa merg la sala si nu stiu ce exercitii ar trebui sa fac. Merg in zilele Luni, Marti, Joi si Vineri. Va rog sa imi spuneti ce exercitii ar trebui sa fac in aceste zile ca sa imi antrenez tot corpul.

3 răspunsuri:
| NecunoscutNecunoscut a răspuns:

Luni poți face piept combinat cu umeri
Marți spate cu trapez
Joi picioare cu abdomen
Vineri brațe (biceps+triceps), antebratul ti-l lucreaza in timp ce faci la alte categorii de muschiwinking

| calinabz a răspuns:

Salut, gasesti antrenamente, rutine de antrenament detaliate si explicate pe larg pe bodybuilding.com... sunt date de traineri, atleti si bodybuilderi cu experienta vasta. Nu te limita la un site ca acesta. Studiaza exact ce crezi ca ar functiona si incepe. https://www.youtube.com/watch?v=nxCyLDlW8P8