| anonim_4396 a întrebat:

SALUT. m.am gandit sa iau niste proteine de pe net si nu stiu cum se administreaza adica pun o cupa (niste praf) intr. un pahar cu apa, lapte sau pur si simplu o iau direct? si as putea sa iau proteine fara sa ma duc la sala
? se poate intampla ceva daca nu merg?

Răspuns Câştigător
| RappaDanny a răspuns:

Poti pune 1-2 cupe, apa cat vrei u (dupa gust) sau lapte, amestecat foarte bine.
Daca nu mergi la sala, doar ai sa depui grasime, cel mai probabil in primul rand pe burta. La sala arzi grasimile de care nu ai nevoie, si astfel se formeaza musculatura.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ileana_5795 a răspuns:

Sau poti sa te duci sa le arunci la gunoi. Si apoi te apuci de un sport ceva.

| catalincatalin_4298 a răspuns:

Rappa danny mersi frate m.ai ajutatwinking