| Madalin12 a întrebat:

Salut, ma numesc Madalin.

As vrea sa aflu cum pot sa fac muschi fara sala, am 15 ani, 43 de kilograme, 1, 69 inaltime.

Tocmai de aceea as dori sa fac muschi pentru o conditie fizica mai buna, sunt foarte slab.

Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Nu prea se "leaga" muschii de tine la varsta asta. Ai putea sa faci niste exercitii acasa:genuflexiuni, flotari, tractiuni, exercitii pentru abdomen, desi cu astea nu prea faci masa musculara, dar e mult mai bine decat deloc. Mananca mai mult, dar nu cacaturi gen chipsuri sau alte prostii. Informeaza-te si tu de pe net. www.culturism.ro

3 răspunsuri:
| Madalin12 explică:

Am 13 ani am scris din greseala 15 ma scuzati.

| Madalin12 explică:

Am gresit am 13 ani ma scuzati.