| FinalFire a întrebat:

Ma numesc Daniel si as dori niste exercitii pentru gamba, dar foarte detaliate!

Funda

Răspuns Câştigător
| Einformatii a răspuns:

1.Ridicari pe varfuri, din picioare, cu o haltera (sau un aparat cu aceiasi functie) pe ceafa.
2.Ridicari pe varfuri, din sezand, cu o haltera (sau un aparat cu aceiasi functie ) pe genuchi.
3.Ridicari pe varfuri, din aplecat la 90 de grade cu un partener (sau un aparat cu aceiasi functie) pe mijloc.
4.Ridicari pe varfuri, din picioare, tinand o gantera intr-o mana.

2 răspunsuri:
| mihai4bmx a răspuns:

Pai...Stai ciuciuca si incepi sa sari coarda alergi mergi la sala genoflexiuni urci scarile sarind cam atat. Funda puppy dog eyes laughing