| MafteiStefan a întrebat:

Salut, mi-am cumparat niste ghete din decathlon(nu sunt mici) si imi fac bataturi putin mai sus de calcai, ce pot face?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde. Daca ghetele sunt din piele chiar nu e nici o problema, caci pielea se lasa. Ultima pereche de bocanci ce i-am avut la inceput, desi erau buni ca numar, ma stringeau pe toate partile dupa ce ii purtam mai mult de zece minute, incit m-am speriat, dadusem peste 200 de lei pe ei, dar mai apoi m-am simtit atit de bine in ei, caci s-au mulat dupa picioare, incit era mai bine cu ei decat in adidasi sau tenisi, ii purtam din septembrie pana in mai doar pe ei happy.

| artemidak a răspuns:

Pai pune-ți leocoplast.
Cam 2 straturi, unde te rod.
Gasesti la farmacie.^^
Te-am ajutat?

| zShad0w a răspuns:

Asa am patit eu cu o pereche de tenisi Converse, imi faceau batatura fix pe calcai, si ma speriasem avand in vedere ca am dat 450 de lei pe ei. Insa in timp si-au mai dat drumul si nu am mai avut probleme. Dar daca nici asa nu scapi de bataturi pune-ti un plasture la picior poate o sa fie mai bine.

| MafteiStefan explică (pentru zShad0w):

Multumesc! Respect!

| Marie8888 a răspuns:

Cumpăra-ți niste pernițe din material moale si aplica-le pe zona unde iti face probleme, vreo 10-15 lei costa nu mai mult.

| Rusu_Monica_1996 a răspuns:

Poti sa mergi cu ei prin casa piciorul se va obisnui cu ei> Poarta niste soseste comede sau iti recomand plasturi anti-bataturi, se gasesc la farmacii.