| aditu200 a întrebat:

Mi.am cumparat o placa de snowboard Burton de pe Olx dar nu stiu ce tip de placa este..nu are ambele capete rotunjite..capatul din spate este usor curbat si taiat..nu stiu cum sa explic exact.

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Şi atunci? Dacă nu ştii cum să explici exact la ce răspuns te aştepţi? Ce zici de ideea strălucită de a-i face o poză?

| aditu200 explică (pentru Laura):

Pai si cum pun poza aici?

| Laura a răspuns (pentru aditu200):

O pui oriunde şi trimiţi un link. Altfel nu are nimeni cum să te ajute.

| me4u a răspuns:

Salut, poate este o placa de powder ca cea Rome negru cu verde www.skates.ro/snowboard/placi