| UnNumeCiudat a întrebat:

mi-am facut un program de flotari Ș
prima serie : 20 de flotari, mainile pe doua scaune, iar picioarele pe podea
a doua serie: 20 de flotari diamant
a treia serie:20 de flotari in pumni

ce ar trebui sa schimb?

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu e un program rau, dar nu este nici unul bun. ce vrei sa antrenezi de fapt? daca faci flotari diamant sunt pentru triceps, iar flotarile in pumni sunt mai mult pentru umerii anteriori. Mai bine faci flotari normale.

| mirumada99 a răspuns:

Eu zic sa faci 5-6 serii normale, pentru a creste in forta si poate si masa. Apoi cand te-ai "plictisit" de cele normale, poti sa incerci si diamant, cu bataie etc.

| Prraetorian a răspuns:

Ce să schimbi? E ok. Pentru întreţinere happy