| alexionut98 a întrebat:

fac niste flotari cu picioarele pe pat inclinat pe podea si cu mainile pe niste manere, Cand termin cate o serie ma doae pieptul.Ma pot ajuta sa-mi maresc pectoralii?

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Te doare cand termini sau si in timp ce le faci? durerea este ca un fel de arsura si simti ca nu le mai poti face ca esti obosit? cuvantul durere are multe intelesuri :\

| alexionut98 explică (pentru JohnnyBi):

Dupa ce termin si imi intind bratele

| JohnnyBi a răspuns (pentru alexionut98):

E febra musculara happy

| alexionut98 explică (pentru alexionut98):

Si acum ma doare ca m-a facut aseara si asta seara s vrea s lucrez spatele sau bicepsul e in regula sa lucrez daca am febra la piept?

Răspuns utilizator avertizat
| OMarius a răspuns:

Daca simti durere inseamna ca iti lucreaza muschiul. Depinde de tine sa nu te opresti in momentul in care te cuprinde acea durere.

PS: Lucreaza mai multe grupe de muschi in paralel, nu doar piept.

| JohnnyBi a răspuns (pentru OMarius):

Vezi ca poate durerea ce o simte nu e de la acidul lactic...adica poate sa aiba vreo problema, si asta nu e bine.