| roormaf12 a întrebat:

Salut.Mi-am luat creatina asta : http://www.muscleline.ro/creatina/creatine-micronized-50 0g-114
Cand trebuie sa iau cele 5 grame?
Le iau pe stomacul gol sau nu?
In ce le dizolv?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Dimineata si dupa antrenament, da, creatina se ia pe stomacul gol, da oricum dimineata si dupa antrenament esti pe stomacul gol...

| roormaf12 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Da,dar eu merg la antrenament de la 15... pot sa mananc ceva inainte sa o iau? si are ceva daca o dizolv dimineata si o iau la 14:30?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai banii aiurea in loc sa bagi proteine din alimente vrei culturisti care care au muschi doar din alimente nu care au murit de la chimicale, alea nu cresc muschi pentru ca muschi nu cresc muschi se rup si daca stai nu se rupe nimic

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru RAY):

Nu mai judeca, shut up and train, fiecare baga ce vrea

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Le iei inainte de antrenament.

| Hades98 a răspuns:

Dimineata pe stomacul gol. Inainte de antrenament.

| MassEffect a răspuns:

Trebuie sa le iei inainte de antrenament le dizolvi in apa sau in ceva suc natural.