| Ursul543fanatic a întrebat:

SALUT. Mi-am umparat de curand o pereche de role. Unde pot sa invat sa merg din ce in ce mai bine pe ele.

Răspuns Câştigător
| Sw3eTy3 a răspuns:

Intr-un loc in care sa nu fie panta, pentru ca daca esti la inceput ar fi mai bine sa te inveti pe loc drept dar asfaltat. Poti merge in parc, la tine pe strada sau in curte daca stai la casa. Funda?happy

2 răspunsuri:
| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Pe un loc bine asfaltat in special pe o pista de role.Acolo vei invata bine pe role.Succes!

| EdyPopescu1990 a răspuns:

Undeva unde este un loc cat mai liber ca daca e sa te duci intr-un parc poti sa te incurci cu oameni care merg