| TheDarkQeen13 a întrebat:

URGENT Cum invat sa merg pe role? (nu am mers niciodata)

6 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Trebuie sa te invete cineva care se pricepe sa mearga pe role, asa singura nu prea ai sanse.

| eternitate15 a răspuns:

Pur si simplu te dai..nu e nicio arta...iti faci vant intr.o parte si in alta si totul vine de la sine.

| TheDarkQeen13 explică (pentru eternitate15):

Am incercat azi dar ii al naibii de greu plus ca nici nu pot sa stau pe ele

| eternitate15 a răspuns:

Da.e un pic mai greu la inceput..sincer eu nici nu mai stiu cum m.am invatat... poate daca mai incerci, vei reusi happy

| GheraseIrisRalucaElena5062000 a răspuns:

Pai,la inceput,m-a tinut cineva de mana,a fost greu,am si cazut de cateva ori laughing,cand am reusit sa ma echilibrez cat de cat,am reusit sa dau de doua ori din picioare,dar am cazut.Din nou m-a tinut cineva de mana,pana am reusit sa ma echilibrez bine bine. Apoi, m-am tinut de sarma de rufe si am mers, dar este foarte greu, dupa ce am reusit sa invat cat de cat, am iesit pe asfalt.Nu am cazut, dar mi-a fost foarte frica.Ieseam mereu si mereu si mereu, pana m-am invatat.Acum mi se spune "rolista". Merg cel mai bine pe role.Trebuie doar sa ai vointa si vei reusi happy Sper ca te-am ajutat.

| Cristi_Steel_1998 a răspuns:

Uita-te pe Youtube la un tutorial, sau...
cheama un prieten care sa te ajute.tongue