| Roxy1999 a întrebat:

Mi-am luat de curand role si vreau sa invat sa merg pe ele.Stiti niste site-uri de unde pot invata? Multumesc!

4 răspunsuri:
| G510 a răspuns:

Deci eu cred ca nu ai putea sa inveti cu un site cum sa te dai pe ele. cred ca ar trebui sa iti cumperi niste aparatoare, si sa iti faci curaj sa ti le ei in picioare si sa inveti sungura pe un loc drept, fara antrenament nu poti invata. Iti mai dau un sfat dupa prima cazatura sa nu te dai batuta mai incearca. Eu m-am dat batut dupa o cazatura zdravana si acum imi pare rau.

| Roxy1999 explică (pentru G510):

Multumesc mult pentru raspuns si pentru incurajare!winking

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa inveti dupa un site... Totul tine de echilibru si si asta se face exersand, adica pui rolele in picioare, si incerci sa mergi pe ele. Nu conteaza daca o sa cazi, te ridici si incerci iar laughing

| Roxy1999 explică (pentru AalaBalaPortocalaa):

Multumesc mult pentru raspuns si incurajare!winking