| UnNumeDeUtilizator a întrebat:

Pot încasa câștigul de pe un bilet jucat la SuperBet din alta agenție, din același oraș?
Știu ca se poate din alta agenție din alt oraș, dar am aflat ca de curând se poate și din alta agenție din același oraș. Dacă știe cineva sigur, aștept răspuns. Un an nou fericit și plin de bani!

Răspuns Câştigător
| Maryana95 a răspuns:

Salut! Poţi încasa câştigul de pe un bilet jucat la SuperBet, doar la agențiile SuperBet din orice oraş din Judeţ! Sper că ţi-am fost de ajutor! Un an nou fericit şi plin de noroc!