| fafanstefan a întrebat:

(scuzati categoria) am 16ani, 1, 75 55kg si fac sala de 3 sapt.Vr si eu sa stiu ce suplimente(vitamine, proteine) ar trebui sa folosesc pentru a creste in masa musculara.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu fortezi dezvoltarea musculaturii, dar pentru rezistenta si intretinerea ei ai putea sa mergi la farmacie si sa intrebi acolo ce ar fi bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

P.s o alimentatie sanatoasa si e foarte importanta

| Cosmin86 a răspuns:

Intai invata sa mananci. Invata ce alimente contin proteine, ce alimente contin carbohidrati si cum le combini.

Asta o sa-ti ia 1 an sau 2. Apoi te apuci de suplimente, ca acum le iei FIX DEGEABA fara o alimentatie buna ( si la 55 kg e clar ca ai o alimentatie super praf )