| fafanstefan a întrebat:

am 16ani, 1, 75 55kg si fac sala de 3 sapt.Vr si eu sa stiu ce suplimente(vitamine, proteine) ar trebui sa folosesc pentru a creste in masa musculara.

3 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Alimantatie sanatoasa-iata de ce ai nevoie

| catagame a răspuns:

Nu ai nevoie decat de o alimentatie sanatoasa multe fructe si legume + sala=un corp de invidiat si magnet de fete tunatewinking si continua sala ca vei avea de castigat

| Cosmin86 a răspuns (pentru catagame):

Serios? cu fructe si legume iti faci un corp de invidiat?

Esti doar un copil mic, care comenteaza si el, nu?

Auzi, sala + fructe si legume rolling on the floor, doamne cati oameni COMPLET PE LANGA comenteaza laughing