| CuTup3u a întrebat:

Spune-ti niste batoane cu proteine bune, care sa ma ingras repede sau sa imi maresc masa musculara repede, pe net nu prea am gasit, sa aiba un procent mare de proteine si sa nu fie scumpe, de preferat la oferta, daca iau un anumit numar de batoane sa imi dea reducere... multumesc!

Si as vrea sa stiu daca se merita sa iau aceste batoane, sunt foarte slab si vreau sa fiu putin mai facut...

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt pline de zahar... putine proteine si multi carbo, apa de ploaie.

Invata sa mananci, mananca 4-5 mese pe zi, PROTEINE+CARBOHIDRATI la fiecare masa si o sa vezi cum incepi sa pui muschi.

Răspuns utilizator avertizat
| AngelTheBadAss a răspuns:

Fitness cu ****