| anonim_4396 a întrebat:

Salut,Spuneti-mi si mie cum pot sa pun pe mine ceva muschi in zona pectoralilor si in zona abdomenului(fara exercitii care se fac la sala cu anumite apare-doar ce pot face acasa).
P.S. in afara de abdomene si flotari
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ovdiuc a răspuns:

Flotarile ajuta foarte mult.fa cam 10-11 serii a cate 15-20 flotari stea din 3 in 3 zile

| Cosmin86 a răspuns (pentru ovdiuc):

Din pacate cu flotari nu prea pui muschi, sunt exercitii prea usoare.

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

In zona pectoralilor? iei niste muschi de la piata, preferabil de vita, si cosi cu ata si ac.

acum serios. cum in zona lor? in zona pectoralilor inseamna deltoid anterior, serratus si in zona abdomenului sunt adductori, marele dorsal, etc.
tu vrei PECTORALI SI ABDOMEN, nu ZONA lor.
iei gantere, iti iei banca, dai o carca de bani pe ele si faci 30% din cat faci la sala mult mai ieftin daca nu vrei flotari si abdomene

| Cosmin86 a răspuns:

Muschi acasa = aberatie de copil mic

Felicitari, o sa ramai un FIRAV

| ancaval a răspuns:

Tu vrei să faci mușchi stând în fund?

Dacă vrei corp frumos trebuie să muncești din greu.

Dacă ți lene să faci sport, atunci așa o să și arați.

Dacă ar cădea totul din cer, Doamne Lăudat ai fi!

| TnT123 a răspuns:

Altceva nu prea sunt faci seara abdomene si floteri cate vreo 30 si asa pui muschi pe tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru TnT123):

Serios? asa pui muschi? esti doar un COPIL MIC, nu?