| ionutflorin123 a întrebat:

Salut, stiti de unde pot cumpara niste panaloni fain de sala lungi de culoare gri material putin elastic care sa vina foarte bine?

4 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Nu Aliexpress, doamne fereste. Incearca la Decathlon. Acolo au chestii ieftine si misto.
Daca nu, ai la dispozitie magazine precum intersport, nike, puma daca te tine buzunarul

| ionutflorin123 explică (pentru Yurisa):

Am incercat mi am cumpart cv de genu dar din alt material si pe negru si nu sunt asa de multumit

| Yurisa a răspuns (pentru ionutflorin123):

Conteaza si materialul

| 0x11111051 a răspuns:

Aliexpress. Tooooooootul vine de acolo...