| Robbe a întrebat:

Salut, sunt ectomorf (hardgainer) si as vrea si eu un program de alimentatie zilnica pentru ingrasare. Dar fara fulgi de orez happy ca nu pot sa-i mananc...
ex.:
Luni: 08:00 >- rahat pe paine etc etc

Mentionez ca fac si sala si vreau produse bogate in proteine si carbohidranti.

3 răspunsuri:
| joe2011 a răspuns:

In sfarsit un ectomorf, cate kg ai? ce inaltime? cat bratu'? si cati ani? eu am 13 ani, 1, 75 inaltime, 58 kg, 28, 7 bratu'

| Robbe explică (pentru joe2011):

Frate, suntem cam la fel numai ca eu am 15 ani 1, 82m 62kg si 29cm brat
Auzi da cum fac sa iau si in greutate da si in masa musculara deodata?